Rozwiń skrzydła z NZS UJ! | #NZSUJREKRUTUJE

Wakacje dobiegają końca, ale koniec wakacji nie musi oznaczać końca przyjemnych chwil. Z nami możecie przeżyć coś niepowtarzalnego! Czas wziąć pewne sprawy w swoje ręce i działać nie tylko na zajęciach. W tym roku pragniemy Was zachęcić do dołączenia do naszej organizacji! U nas poczujesz się jak w domu. Stawiamy na integrację, indywidualny rozwój, projekty krajowe takie jak Wampirida, Studiuję Głosuję, jak i nasze autorskie szkolenia z firmą Cortland czy Kraków Miasto Startupów.

Nie czekaj na innych i wypełnij prosty formularz już dzisiaj! Jeśli jesteś studentem Uniwersytetu Jagiellońskiego to czekamy właśnie na Ciebie!
Na zgłoszenia czekamy tylko do 16 października!

Obserwujcie nasze wydarzenie oraz nasz profil na Instagramie. Tam codziennie będziecie mogli dowiedzieć się więcej o nas, naszych integracjach, projektach i szkoleniach.

Na zgłoszenia, czyli wypełniony formularz czekamy do 16 października do godz. 23:59 (zanim karoca zamieni się w dynię).

O wynikach rekrutacji poinformujemy wszystkich mejlowo do 17 października do godz. 20:00.