Zdjęcie użytkownika Targi Kół Naukowych UJ.

Jako sześciolatek skonstruowałeś swojego pierwszego robota? Na imprezie analizujesz typy osobowości znajomych? Wiesz, w którym filmie jedną scenę powtórzono 127 razy? Targi Kół Naukowych to wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć. Nie od dziś już przecież wiesz, że nauka to nie tylko sale wykładowe – to fascynujący świat wokół nas!

7 marca zapraszamy Cię do Auditorium Maximum Uniwersytet Jagielloński. Będą na Ciebie czekać przedstawiciele kilkudziesięciu kół naukowych UJ oraz instytucji naukowych i kulturalnych. To ludzie, z którymi możesz dzielić swoje pasje. Studenci z chęcią opowiedzą Ci, czym zajmują się na co dzień i jak możesz do nich dołączyć. Na Auli Dużej będą na Ciebie czekać niecodzienne wykłady i pokazy w pięciu blokach tematycznych: Polityka, Medycyna, Technologia, Artes Liberales i Kultura.

Wydarzenie rozpocznie się już o godzinie 9 rano, dla pierwszych uczestników przewidziane są niespodzianki.

Bilety na prelekcję są darmowe i należy je pobrać ze strony: https://targikolnaukowych.evenea.pl/

Wydarzenie na Facebooku

Profil Targów Kół Naukowch